Günlük Ev Temizliği

Ev Temizliği Hizmetlerinde İlk ve Tek Marka

Tek yapman gereken – web sitemizde yer alan whatsapp destek hattı veya 0534 657 90 20 numaraya ulaşığ evinin büyüklüğünü bildirmek. Evde Yardımcı en iyi temizlikçileri getirsin ve seni tüm streslerinden kurtarsın.

Tecrübeli

Evde Yardımcı, 2011’den beri ev temizliği ve yüzlerce diğer hizmette 10 milyondan fazla defa müşteriyi hizmet verenlerle buluşturdu. Evde Yardımcı platformunu kullanan ev temizliği gündelikçileri, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Adana, Eskişehir ve Tüm Türkiye’de yüzbinlerce evin temizlenmesine yardımcı oldu. Profesyonel ev temizliğine ihtiyaç duyduğun an aklına Evde Yardımcı gelsin.

Güvenilir

Evde Yardımcı aracılığıyla bir temizlik planlarsan, temizlikçin seçildiği ve yola çıktığı zaman her adımda haberin olur ve rahat edersin. Temizlikçimiz geldiği zaman yatak odalarını, banyolarını, mutfağını ve oturma odanı taşındığın zaman hatırladığın gibi yepyeni hale getirir!

Kolay

Yoğun iş hayatın evi temiz tutmayı zorlaştırıyor mu? Çocuklarla ilgilenmekten yerleri süpürmeye zaman kalmıyor mu? Günlük koşuşturma içinde bir de evi temizlemek gerçekten çok zor. Yardıma ihtiyacın olduğu an, Evde Yardımcı yanında.

Esnek

Evde Yardımcı sadece haftalık düzenli temizlik arayanlar için değil. İstediğin zaman durdurabilir, istediğin zaman tekrar devam edebilirsin. Hizmet kapsamını da değiştirebilirsin. Özellikle dikkat edilmesini istediğin bir şey mi var? Ütü yaptırmak mı istiyorsun? Duvarların, fırın içinin veya buzdolabının da silinmesini mi istiyorsun? Ekstra isteklerini temizlikçine söyle, gönlünce yapılsın.