Kurumsal

Awesome Image

Kurumsal

Kurumsal kimlik

Evde Yardımcı Danışmanlık, yüz binlerce bireysel ve kurumsal müşterisinin bakıcı ve personel ihtiyacının temini konusunda insan kaynakları alanında hizmet sunan, sektörünün önde gelen firmaları arasında olmanın haklı gururunu değerli müşterileri birlikte yaşamaktadır..

Evde Yardımcı Danışmanlık, yaşam ve çalışma alanlarınızın bakımı, temizliği vb diğer konularda tüm mekanlarınız için, tam veya yarı zamanlı kalifiye personel hizmeti ihtiyacına yönelik profesyonel insan kaynakları çözümleri sunuyoruz..

Müşterilerimizden gelen personel talepleri doğrultusunda istedikleri kriterlere uygun adayları kendi cv portföyümüzde değerlendirerek temin ediyoruz. Daha sonrasında müşterimizin talep etmiş olduğu uygun aday ile müsait olduğu zaman dilimi içerisinde, ofisimizde bizim de bulunduğumuz bir görüşme organize ediyoruz..

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Sizler için, en güzelini düşünüyoruz.

Awesome Image

Misyonumuz

Bireysel ve kurumsal müşterilerimize doğru, güvenilir ve ihtiyaca yönelik insan kaynakları hizmeti sunarken, istihdama katkı sağlamak için kaliteli danışmanlık yapmaktır. Eleman veya personel arayan bireysel yada kurumsal işveren ile işçi arasındaki güvenilir köprü olmaktır. Müşterilerimizin memnuniyet ve güvenlerini daima ön planda tutarak, portföyümüzü en verimli şekilde değerlendirmek ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmak vazgeçilemez görevimizdir..

İletişim

Vizyonumuz

– Müşterilerimizin personel talep ve tercihlerine uygun çözümler sunmak, beklentilerine zamanında yanıt vermek, güvene dayalı ilişkiler geliştirmek, verdiğimiz sözü yerine getirmek. – Dürüstlük, şeffaflık ve tarafsızlıktan ödün vermemek. – İnsan odaklı yaklaşım sergilemek. – Daima yenilikçi ve gelişime açık olmak. – Kişilerin ırkına, inancına, politik görüşlerine, cinsiyetine ve yaşam tercihlerine bakmaksızın onlara eşit fırsatlar tanımak. – Yaşadığımız topluma ve çevreye duyarlı olmak.

İletişim
Awesome Image

forever rose